СЮРМЕ 60 MM AMIG 390-60
Code: 122054
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 390-60 |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| DIAMETER MM | 7.50 мм |
| WIDTH | 13.00 мм |
| HEIGHT | 29.50 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | НИКЕЛИРАНО |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.060 kg |
| EAN | 3800210991139 |
No documents were found for this product

English 












