СЮРМЕ 40 MM AMIG 390-40
Код: 122052
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | 390-40 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | РЕЗЕ |
| ДИАМЕТЪР MM | 6.50 мм |
| ШИРИНА | 10.80 мм |
| ВИСОЧИНА | 27.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | НИКЕЛИРАНО |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.045 kg |
| EAN | 3800210991269 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












