СЮРМЕ 40 MM AMIG 390-40
Code: 122052
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 390-40 |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| DIAMETER MM | 6.50 мм |
| WIDTH | 10.80 мм |
| HEIGHT | 27.50 мм |
| LENGTH | 40.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | НИКЕЛИРАНО |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.045 kg |
| EAN | 3800210991269 |
No documents were found for this product

English 












