СЮРМЕ 40 MM AMIG 284-40 NIZA
Код: 122048
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | 284-40 NIZA |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | РЕЗЕ |
| ДИАМЕТЪР MM | 7.50 мм |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 41.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | КАДМИРАНО |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.041 kg |
| EAN | 8413023213678 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












