СЮРМЕ 40 MM AMIG 284-40 NIZA
Code: 122048
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 284-40 NIZA |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| DIAMETER MM | 7.50 мм |
| WIDTH | 20.00 мм |
| HEIGHT | 41.00 мм |
| LENGTH | 40.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | КАДМИРАНО |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.041 kg |
| EAN | 8413023213678 |
No documents were found for this product

English 












