СЮРМЕ 30 MM AMIG 284-30 NIZA
Код: 122047
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | 284-30 NIZA |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | РЕЗЕ |
| ДИАМЕТЪР MM | 6.50 мм |
| ШИРИНА | 13.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 30.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 30.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | КАДМИРАНО |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.025 kg |
| EAN | 8413023213661 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












