СЮРМЕ 30 MM AMIG 284-30 NIZA
Code: 122047
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 284-30 NIZA |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| DIAMETER MM | 6.50 мм |
| WIDTH | 13.00 мм |
| HEIGHT | 30.00 мм |
| LENGTH | 30.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | КАДМИРАНО |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.025 kg |
| EAN | 8413023213661 |
No documents were found for this product

English 












