СЮРМЕ 162 MM AMIG 401-150
Код: 122061
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | 401-150 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | РЕЗЕ |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ШИРИНА | 17.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 13.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 162.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | НИКЕЛИРАНО |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.090 kg |
| EAN | 8413023057609 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












