СЮРМЕ 162 MM AMIG 401-150
Code: 122061
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 401-150 |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WIDTH | 17.00 мм |
| HEIGHT | 13.50 мм |
| LENGTH | 162.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | НИКЕЛИРАНО |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.090 kg |
| EAN | 8413023057609 |
No documents were found for this product

English 












