СЮРМЕ 120 MM AMIG 500-120
Код: 122057
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | 500-120 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | РЕЗЕ |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ШИРИНА | 14.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 30.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | БЯЛО |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.120 kg |
| EAN | 8413023007628 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












