СЮРМЕ 120 MM AMIG 500-120
Code: 122057
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 500-120 |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WIDTH | 14.00 мм |
| HEIGHT | 30.00 мм |
| LENGTH | 120.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | БЯЛО |
| PRODUCT WEIGHT | 0.120 kg |
| EAN | 8413023007628 |
No documents were found for this product

English 












