ПАНТА ЗА ВРАТА AMIG Модел 5008
Код: 138610
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 5008 |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| EAN | 8413023142053 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 5008 |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| EAN | 8413023142053 |
