ПАНТА ЗА ВРАТА AMIG Модел 5008
Code: 138610
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 5008 |
| THICKNESS | 3.00 мм |
| WIDTH | 80.00 мм |
| LENGTH | 120.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | НИКЕЛ |
| EAN | 8413023142053 |
No documents were found for this product

English 

| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 5008 |
| THICKNESS | 3.00 мм |
| WIDTH | 80.00 мм |
| LENGTH | 120.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | НИКЕЛ |
| EAN | 8413023142053 |
