БРАВА KALE 269
Код: 148780
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОСНОВНА ЕЗИКОВА
- ВИД ЗАКЛЮЧВАНЕ : СЕРВИЗНА КЛЮЧАЛКА
- МЕЖДУЦЕНТРИЕ : 90.00 мм
- ОТСТОЯНИЕ НА ОТВОР ОТ ПЛАНКАТА : 35.00 мм
- ЗА ЛЯВА/ДЯСНА ВРАТА : РЕВЕРСИВНА
Доставка:
| Марка | KALE |
| МОДЕЛ | 269 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | БРАВА |
| ТИП | ОСНОВНА ЕЗИКОВА |
| ВИД ЗАКЛЮЧВАНЕ | СЕРВИЗНА КЛЮЧАЛКА |
| МЕЖДУЦЕНТРИЕ | 90.00 мм |
| ОТСТОЯНИЕ НА ОТВОР ОТ ПЛАНКАТА | 35.00 мм |
| ЗА ЛЯВА/ДЯСНА ВРАТА | РЕВЕРСИВНА |
| БРОЙ ТОЧКИ НА ЗАКЛЮЧВАНЕ | 1 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.380 kg |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















