БРАВА KALE 269
Code: 148780
In stock
Short Description
- TYPE : ОСНОВНА ЕЗИКОВА
- LOCKING TYPE : SERVICE LOCK
- SPACE BETWEEN CENTERS : 90.00 мм
- BACKSET : 35.00 мм
- FOR LEFT/RIGHT DOOR : РЕВЕРСИВНА
Shipping:
| Brand | KALE |
| MODEL | 269 |
| DOOR FITTING TYPE | БРАВА |
| TYPE | ОСНОВНА ЕЗИКОВА |
| LOCKING TYPE | SERVICE LOCK |
| SPACE BETWEEN CENTERS | 90.00 мм |
| BACKSET | 35.00 мм |
| FOR LEFT/RIGHT DOOR | РЕВЕРСИВНА |
| COUNT OF LOCKING POINTS | 1 |
| PRODUCT WEIGHT | 0.380 kg |
No documents were found for this product

English 


















