АВТОМАТ ЗА ВРАТА DORMA TS 68
Код: 499389


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 78.22 €46.93 € / 91.79 лв.
Спести: 40 %
| Марка | DORMA |
| МОДЕЛ | TS 68 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | АВТОМАТ ЗА ВРАТА |
| МАКС ТЕГЛО НА ВРАТАТА | 80.00 kg |
| МАКС ШИРИНА НА ВРАТАТА | 1100.00 мм |
| РАМО НА АВТОМАТА ЗА ВРАТА | ПОЗИЦИОНИРАЩО |
| ФУНКЦИЯ BACKCHECK | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ СИЛАТА НА ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| СИЛА НА ЗАТВАРЯНЕ | СЕЛЕКТИВНА |
| НАСТРОЙКА ЗА ЗАТВАРЯНЕ НА ЕЗИК | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПОЖАРОУСТ. ВРАТИ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.400 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОЗИЦИОНИРАЩО РАМО |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4021226224809 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











