АВТОМАТ ЗА ВРАТА DORMA TS 68
Code: 499389


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 78.22 €46.93 € / 91.79 лв.
Save: 40 %
| Brand | DORMA |
| MODEL | TS 68 |
| DOOR FITTING TYPE | АВТОМАТ ЗА ВРАТА |
| MAX WEIGHT OF THE DOOR | 80.00 kg |
| MAX WIDTH OF THE DOOR | 1100.00 мм |
| DOOR CLOSER ARM | HOLD OPEN ARM |
| BACKCHECK FEATURE | No |
| ADJUSTABLE CLOSING FORCE | Yes |
| CLOSING FORCE | СЕЛЕКТИВНА |
| ADJUSTABLE LATCHING SPEED | Yes |
| SUITABLE FOR FIRE DOORS | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.400 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПОЗИЦИОНИРАЩО РАМО |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4021226224809 |
No documents were found for this product

English 











