ДУШ КАБИНА 90Х90 RGC BELLA S
Код: 128821
В наличност
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : КВАДРАТНА
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 195.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от10.24 €
/
20.03лв.
Лихва, такси и ГПР

10х27.10€
/
10х53.00лв.
| Марка | RGC |
| МОДЕЛ | BELLA S |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | КВАДРАТНА |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ПОДДУШОВО КОРИТО | Не |
| СМЕСИТЕЛ | Не |
| ВЕНТИЛАЦИЯ | Не |
| ГРЪБ-ДУШ КАБИНА | Не |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800236765295 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























