ДУШ КАБИНА 90Х90 INTER CERAMIC БЛЕЙК
Код: 126948
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ТОНИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 4.00 мм
- ШИРИНА : 88.00 см
- ВИСОЧИНА : 180.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.18 €
/
12.09лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | БЛЕЙК |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ТОНИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 4.00 мм |
| ПОДДУШОВО КОРИТО | Не |
| ПРАГ | Не |
| ШИРИНА | 88.00 см |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 6988354242977 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























