TEDAN HIDRA INOX 80 NEW
Код: 654554



Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 101.80 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 39.5 см
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 101.80 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 39.5 см
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : НЕРЪЖДАЕМ
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : НИКЕЛИРАН
- ГАРАНЦИЯ : 144 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от10.20 €
/
19.95лв.
Лихва, такси и ГПР

10х27.00€
/
10х52.81лв.
Цена: 301.50 €269.99 € / 528.05 лв.
Спести: 31.51 €
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ | HIDRA INOX 80 NEW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 101.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.5 см |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | НЕРЪЖДАЕМ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | НИКЕЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 144 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | HIDRA INOX 80 NEW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 101.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.5 см |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | НЕРЪЖДАЕМ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | НИКЕЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 144 МЕСЕЦА |
| EAN | 8600034902268 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















