TEDAN HIDRA INOX 80 NEW
Code: 654554



The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 101.80 см
- DIAMETER SM : 39.5 см
- NOMINAL POWER KW : 2.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 101.80 см
- DIAMETER SM : 39.5 см
- TANK TYPE : RUSTPROOF
- HEATER TYPE : NICKEL
- WARRANTY : 144 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from10.20 €
/
19.95лв.
Interest, fees and APR

10х27.00€
/
10х52.81лв.
Price: 301.50 €269.99 € / 528.05 лв.
Save: 31.51 €
| Brand | TEDAN |
| MODEL | HIDRA INOX 80 NEW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 101.80 см |
| DIAMETER SM | 39.5 см |
| TANK TYPE | RUSTPROOF |
| HEATER TYPE | NICKEL |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER | Yes |
| WARRANTY | 144 MONTHS |
| MODEL | HIDRA INOX 80 NEW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 101.80 см |
| DIAMETER SM | 39.5 см |
| TANK TYPE | RUSTPROOF |
| HEATER TYPE | NICKEL |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER | Yes |
| WARRANTY | 144 MONTHS |
| EAN | 8600034902268 |
No documents were found for this product

English 






















