ELDOM WVY08039F 2KW STYLE
Код: 654848


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 113.30 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 113.30 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ЗАЩИТА : IP24
- ГАРАНЦИЯ : 36 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.35 €
/
10.46лв.
Лихва, такси и ГПР

10х14.16€
/
10х27.69лв.
Цена: 166.60 €141.61 € / 276.97 лв.
Спести: 15 %
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | WVY08039F 2KW STYLE |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1337 |
| ЗАЩИТА | IP24 |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | WVY08039F 2KW STYLE |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1337 |
| ЗАЩИТА | IP24 |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780987 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















