ELDOM WVY08039F 2KW STYLE
Code: 654848


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.30 см
- DIAMETER SM : 38.7 см
- TYPE : VERTICAL
- NOMINAL POWER KW : 2.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.30 см
- DIAMETER SM : 38.7 см
- TYPE : VERTICAL
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : COPPER
- PROTECTION : IP24
- WARRANTY : 36 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from5.35 €
/
10.46лв.
Interest, fees and APR

10х14.16€
/
10х27.69лв.
Price: 166.60 €141.61 € / 276.97 лв.
Save: 15 %
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WVY08039F 2KW STYLE |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.30 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | VERTICAL |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1337 |
| PROTECTION | IP24 |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| MODEL | WVY08039F 2KW STYLE |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.30 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | VERTICAL |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1337 |
| PROTECTION | IP24 |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035780987 |
No documents were found for this product

English 





















