ELDOM WVF08039FA 3KW
Код: 654803
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 113.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 39.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 113.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 39.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от7.43 €
/
14.53лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.68€
/
10х38.49лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | WVF08039FA 3KW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | WVF08039FA 3KW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780536 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























