БОЙЛЕР TESY GCV 80 44 30 B15 EW
Код: 235369

В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 85.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 85.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от9.00 €
/
17.60лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.82€
/
10х46.59лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | GCV 80 44 30 B15 EW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 85.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1284 kWh |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | GCV 80 44 30 B15 EW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 85.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1284 kWh |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879131723 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























