БОЙЛЕР TESY GCV 80 44 30 B15 EW
Code: 235369

In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 85.50 см
- DIAMETER SM : 44.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 85.50 см
- DIAMETER SM : 44.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- HEATER TYPE : COPPER
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from9.00 €
/
17.60лв.
Interest, fees and APR

10х23.82€
/
10х46.59лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | GCV 80 44 30 B15 EW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 85.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| HEATER TYPE | COPPER |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1284 kWh |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | GCV 80 44 30 B15 EW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 85.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| HEATER TYPE | COPPER |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1284 kWh |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879131723 |
No documents were found for this product

English 






























