БОЙЛЕР TESY GCV 100 44 30 B12 TSR
Код: 725946

В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 100 L
- ВИСОЧИНА : 99.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 100 L
- ВИСОЧИНА : 99.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от7.84 €
/
15.33лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.76€
/
10х40.60лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | GCV 100 44 30 B12 TSR |
| ОБЕМ | 100 L |
| ВИСОЧИНА | 99.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 2734kWh |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | GCV 100 44 30 B12 TSR |
| ОБЕМ | 100 L |
| ВИСОЧИНА | 99.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 2734kWh |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879129393 |

Български 























