БОЙЛЕР TESY GCR 802712D E32 EC
Код: 231721

В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 65 L
- ВИСОЧИНА : 105.30 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 49.0 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- ОБЕМ : 65 L
- ВИСОЧИНА : 105.30 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 49.0 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : СУХ
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от14.79 €
/
28.93лв.
Лихва, такси и ГПР

10х39.15€
/
10х76.57лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | GCR 802712D E32 EC |
| ОБЕМ | 65 L |
| ВИСОЧИНА | 105.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | GCR 802712D E32 EC |
| ОБЕМ | 65 L |
| ВИСОЧИНА | 105.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879130894 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















ECO SMART
INSUTECH
ПРЕКЪСНАТ ТЕРМОМОСТ
СУХ НАГРЕВАТЕЛ
CRYSTAL TECH
ХИГИЕНЕН СЕРТИФИКАТ
СЕНЗОРЕН КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ
ТРЪБА ОТ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
ЛЕСЕН МОНТАЖ












