БОЙЛЕР TESY GCR 802712D E32 EC
Code: 231721

In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 65 L
- HEIGHT : 105.30 см
- DIAMETER SM : 49.0 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- NETCAPACITY : 65 L
- HEIGHT : 105.30 см
- DIAMETER SM : 49.0 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : DRY
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from14.79 €
/
28.93лв.
Interest, fees and APR

10х39.15€
/
10х76.57лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | GCR 802712D E32 EC |
| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 105.30 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | DRY |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| ENERGY CLASS | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | GCR 802712D E32 EC |
| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 105.30 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | DRY |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| ENERGY CLASS | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879130894 |
No documents were found for this product

English 
















ECO SMART
INSUTECH
ПРЕКЪСНАТ ТЕРМОМОСТ
СУХ НАГРЕВАТЕЛ
CRYSTAL TECH
ХИГИЕНЕН СЕРТИФИКАТ
СЕНЗОРЕН КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ
ТРЪБА ОТ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
ЛЕСЕН МОНТАЖ












