БОЙЛЕР TESY GCR 50 27 12 E32 ECW
Код: 654806

В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 40 L
- ВИСОЧИНА : 70.40 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 49.0 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.4 KW
- ОБЕМ : 40 L
- ВИСОЧИНА : 70.40 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 49.0 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от12.66 €
/
24.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х33.50€
/
10х65.52лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | GCR 50 27 12 E32 ECW |
| ОБЕМ | 40 L |
| ВИСОЧИНА | 70.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | GCR 50 27 12 E32 ECW |
| ОБЕМ | 40 L |
| ВИСОЧИНА | 70.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879131655 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























