БОЙЛЕР TESY GCR 50 27 12 E32 ECW
Code: 654806

In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 40 L
- HEIGHT : 70.40 см
- DIAMETER SM : 49.0 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- NOMINAL POWER KW : 2.4 KW
- NETCAPACITY : 40 L
- HEIGHT : 70.40 см
- DIAMETER SM : 49.0 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : COPPER
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from12.66 €
/
24.76лв.
Interest, fees and APR

10х33.50€
/
10х65.52лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | GCR 50 27 12 E32 ECW |
| NETCAPACITY | 40 L |
| HEIGHT | 70.40 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| WI-FI CONTROL | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | GCR 50 27 12 E32 ECW |
| NETCAPACITY | 40 L |
| HEIGHT | 70.40 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| WI-FI CONTROL | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879131655 |
No documents were found for this product

English 


























