BelliSlimo Lite
Представяме на Вашето внимание най-новият продукт от серията BelliSlimo - BelliSlimo Lite.
С нов дизайн и с изключително елегантния и предпочитан плосък силует, новият бойлер от TESY задоволява всеки вкус.

Български 

| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | GCR 50 27 12 E32 EC |
| ОБЕМ | 40 L |
| ВИСОЧИНА | 70.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.2 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1312/1279 kWh |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | GCR 50 27 12 E32 EC |
| ОБЕМ | 40 L |
| ВИСОЧИНА | 70.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.2 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1312/1279 kWh |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879130245 |