БОЙЛЕР HAIER ES50V-TF7
Код: 651239







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 46 L
- ВИСОЧИНА : 74.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 53.0 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 46 L
- ВИСОЧИНА : 74.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 53.0 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : ТИТАНИЕВ
- ЗАЩИТА : АНОДНА
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от8.11 €
/
15.86лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.46€
/
10х41.97лв.
Цена: 306.50 €214.55 € / 419.62 лв.
Спести: 30 %
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ | ES50V-TF7 |
| ОБЕМ | 46 L |
| ВИСОЧИНА | 74.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 53.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | ТИТАНИЕВ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ЗАЩИТА | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | ES50V-TF7 |
| ОБЕМ | 46 L |
| ВИСОЧИНА | 74.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 53.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | ТИТАНИЕВ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ЗАЩИТА | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467320444 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























