БОЙЛЕР HAIER ES50V-TF7
Code: 651239







The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 46 L
- HEIGHT : 74.50 см
- DIAMETER SM : 53.0 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 46 L
- HEIGHT : 74.50 см
- DIAMETER SM : 53.0 см
- TYPE : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : TITANIUM
- PROTECTION : АНОДНА
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from8.11 €
/
15.86лв.
Interest, fees and APR

10х21.46€
/
10х41.97лв.
Price: 306.50 €214.55 € / 419.62 лв.
Save: 30 %
| Brand | HAIER |
| MODEL | ES50V-TF7 |
| NETCAPACITY | 46 L |
| HEIGHT | 74.50 см |
| DIAMETER SM | 53.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | TITANIUM |
| THERMOREGULATOR | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| PROTECTION | АНОДНА |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | ES50V-TF7 |
| NETCAPACITY | 46 L |
| HEIGHT | 74.50 см |
| DIAMETER SM | 53.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | TITANIUM |
| THERMOREGULATOR | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| PROTECTION | АНОДНА |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 6941467320444 |
No documents were found for this product

English 




























