БОЙЛЕР ELDOM WVY08044F 3KW
Код: 654804


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 82.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 43.5 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 82.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 43.5 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ГАРАНЦИЯ : 36 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.89 €
/
11.52лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | WVY08044F 3KW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.5 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | WVY08044F 3KW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.5 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035781533 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















