БОЙЛЕР ELDOM WVY08044F 3KW
Code: 654804


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 82.50 см
- DIAMETER SM : 43.5 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 82.50 см
- DIAMETER SM : 43.5 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- WARRANTY : 36 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from5.89 €
/
11.52лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WVY08044F 3KW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.50 см |
| DIAMETER SM | 43.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| MODEL | WVY08044F 3KW |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.50 см |
| DIAMETER SM | 43.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035781533 |
No documents were found for this product

English 






















