БОЙЛЕР ELDOM WVY08039FD
Код: 244616
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 113.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.4 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 113.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : СУХ
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от7.14 €
/
13.96лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.90€
/
10х36.97лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | WVY08039FD |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1337 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | WVY08039FD |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1337 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035776478 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















