БОЙЛЕР ELDOM WVY08039FD
Code: 244616
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.00 см
- DIAMETER SM : 38.7 см
- TYPE : VERTICAL
- NOMINAL POWER KW : 2.4 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.00 см
- DIAMETER SM : 38.7 см
- TYPE : VERTICAL
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : DRY
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from7.14 €
/
13.96лв.
Interest, fees and APR

10х18.90€
/
10х36.97лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WVY08039FD |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | VERTICAL |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | DRY |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1337 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | WVY08039FD |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | VERTICAL |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | DRY |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1337 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035776478 |
No documents were found for this product

English 






















