БОЙЛЕР ELDOM WVF08039FSR
Код: 654690
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 1125.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 1125.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- СЕРПЕНТИНА
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от10.82 €
/
21.16лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.63€
/
10х56.00лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | WVF08039FSR |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 1125.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| СЕРПЕНТИНА | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | WVF08039FSR |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 1125.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| СЕРПЕНТИНА | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035778946 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























