БОЙЛЕР BOSCH TR4001T 80
Код: 654417


Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 81.40 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 45.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 81.40 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 45.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : КЕРАМИЧЕН
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от9.44 €
/
18.46лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.00€
/
10х48.90лв.
Цена: 270.90 €249.99 € / 488.94 лв.
Спести: 20.91 €
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | TR4001T 80 |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 81.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 45.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1314 kWh |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | TR4001T 80 |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 81.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 45.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1314 kWh |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4069143110720 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















