БОЙЛЕР BOSCH TR4001T 80
Code: 654417


The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 81.40 см
- DIAMETER SM : 45.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 2.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 81.40 см
- DIAMETER SM : 45.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLASS-CERAMIC
- HEATER TYPE : CERAMIC
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from9.44 €
/
18.46лв.
Interest, fees and APR

10х25.00€
/
10х48.90лв.
Price: 270.90 €249.99 € / 488.94 лв.
Save: 20.91 €
| Brand | BOSCH |
| MODEL | TR4001T 80 |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 81.40 см |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANODE TESTER | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1314 kWh |
| HEAT EXCHANGER | No |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | TR4001T 80 |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 81.40 см |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANODE TESTER | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1314 kWh |
| HEAT EXCHANGER | No |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 4069143110720 |
No documents were found for this product

English 





















