СОЛНА ЛАМПА E14 15W RABALUX HARMIO
Код: 245499
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : HARMIO
- МОЩНОСТ W : 15.0 W
- ЦОКЪЛ : Е14
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ОРАНЖЕВ
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | HARMIO |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ | Е14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | КАМЕННА СОЛ, ДЪРВО |
| ДЪЛЖИНА | 15.00 см |
| ШИРИНА | 7.00 см |
| ВИСОЧИНА | 16.50 см |
| ЦВЯТ | ОРАНЖЕВ |
| ТЕГЛО | 2.300 kg |
| EAN | 5996595760328 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























