SALT LAMP E14 15W RABALUX HARMIO
Code: 245499
In stock
Short Description
- MODEL : HARMIO
- MAXPOWER-W : 15.0 W
- SOCKET : Е14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ORANGE
Shipping:
| Brand | RABALUX |
| MODEL | HARMIO |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| SOCKET | Е14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ROCK SALT, WOOD |
| LENGTH | 15.00 см |
| WIDTH | 7.00 см |
| HEIGHT | 16.50 см |
| COLOUR | ORANGE |
| WEIGHT | 2.300 kg |
| EAN | 5996595760328 |
No documents were found for this product

English 



























