НАСТОЛНА ЛАМПА EGLO TROY 3
Код: 433176
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : TROY 3
- МОЩНОСТ W : 100.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
- ЦВЯТ : НИКЕЛ/МАТ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | TROY 3 |
| МОЩНОСТ W | 100.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА/САТЕНИРАНО СТЪКЛО |
| ВИСОЧИНА | 46.00 см |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ/МАТ |
| ТЕГЛО | 1.368 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759859817 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























