НАСТОЛНА ЛАМПА EGLO TROY 3
Code: 433176
In stock
Short Description
- MODEL : TROY 3
- MAXPOWER-W : 100.0 W
- SOCKET : E27
- POWER OF ILLUMINATION : 20 LM
- COLOUR : НИКЕЛ/МАТ
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | TROY 3 |
| MAXPOWER-W | 100.0 W |
| SOCKET | E27 |
| POWER OF ILLUMINATION | 20 LM |
| MATERIAL | СТОМАНА/САТЕНИРАНО СТЪКЛО |
| HEIGHT | 46.00 см |
| COLOUR | НИКЕЛ/МАТ |
| WEIGHT | 1.368 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759859817 |
No documents were found for this product

English 
























