LED НАСТОЛНА ЛАМПА 3W 3000-6400K 200LM ЧЕРНА VIVALUX FRIDA
Код: 242867
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : FRIDA
- МОЩНОСТ W : 3.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 200 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | FRIDA |
| МОЩНОСТ W | 3.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 200 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ШИРИНА | 11.00 см |
| ВИСОЧИНА | 35.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234852133 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























