LED НАСТОЛНА ЛАМПА 3W 3000-6400K 200LM ЧЕРНА VIVALUX FRIDA
Code: 242867
In stock
Short Description
- MODEL : FRIDA
- MAXPOWER-W : 3.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 200 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | FRIDA |
| MAXPOWER-W | 3.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 200 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| WIDTH | 11.00 см |
| HEIGHT | 35.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234852133 |
No documents were found for this product

English 
























