LED НАСТОЛНА ЛАМПА 2W 3000-6400K 100LM БЯЛА VIVALUX JULIE
Код: 242863
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : JULIE
- МОЩНОСТ W : 2.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 100 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | JULIE |
| МОЩНОСТ W | 2.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 100 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ШИРИНА | 9.00 см |
| ВИСОЧИНА | 21.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234855172 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























