СТАЦИОНАРЕН ЦИРКУЛЯР BOSCH PROFESSIONAL GTS 10 J
Код: 482293
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1800 W
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 254 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Купи на изплащане
от32.11 €
/
62.80лв.
Лихва, такси и ГПР

10х85.00€
/
10х166.25лв.
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GTS 10 J |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1800 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 254 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 3650 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 26.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВИСОЧИНИ НА РЯЗАНЕ ДО 79 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140583657 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















