СТАЦИОНАРЕН ЦИРКУЛЯР BOSCH PROFESSIONAL GTS 10 J
Code: 482293
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1800 W
- OUTER DIAMETER OF DISC : 254 мм
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
See credit plans
from32.11 €
/
62.80лв.
Interest, fees and APR

10х85.00€
/
10х166.25лв.
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL | GTS 10 J |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1800 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 254 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 3650 |
| PRODUCT WEIGHT | 26.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВИСОЧИНИ НА РЯЗАНЕ ДО 79 ММ |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140583657 |
No documents were found for this product

English 





















